In de propagator
Week bij tuinactiviteit
Soort activiteit
Opkweken
- Zaaien
State
Gepubliceerd
Teeltmethoden
-
GewasActiviteit
Gewas Oogst Opmerking Aantal Eenheid Waarde Tomaat Clementine Ca 6 zaden in een bakje van 15 x 20 cm bij 6 cm diep Tomaat black krim Ca 6 zaden in een bakje van 15 x 20 cm bij 6 cm diep Tomaat ossenhart Ca 6 zaden in een bakje van 15 x 20 cm bij 6 cm diep Tomaat roma Ca 6 zaden in een bakje van 15 x 20 cm bij 6 cm diep Tomaat mont Vesuvius Ca 6 zaden in een bakje van 15 x 20 cm bij 6 cm diep, zaden komen rechtstreeks uit een verse tomaat Tomaat rote murmel Ca 6 zaden in een bakje van 15 x 20 cm bij 6 cm diep Aubergine nawal Ca 6 zaden in een bakje van 15 x 20 cm bij 6 cm diep
Ik heb de propagator weer opgebouwd. Ik probeer om dat jaar bakjes te gebruiken en per bakje maar een ras te zaaien. Daarmee hoop ik dat ik dit jaar minder "gevaar loop" dan de voorgaande om in chaos te eindigen. Ik kaat de zaailingen in de bakjes staan tot ze op het teeltvlak kunnen worden uitgeplant. De bakjes zijn ca 6 cm hoog en meten ca 50 bij 15 cm.
Ik vul de bakjes voor 3/4 met aarde van de tuin en vul ze aan met potgrond. Na het zaaien geef ik in stappen kleine beetjes water tot de bovenlaag vochtg blijft. De temperatuur in de propgator varieert van ca 27 graden in de ochtend tot ca 30 graden in de avond als de lampen uitgaan.
-
Ingedeeld bij
-
Tags
-
Hits5 views
-
Last modifieddinsdag, 11 maart 2025